برای درست کار کردن سایت نیاز داریم تا کوکی خود رو تایید کنید

اجرای پروژه فیبرنوری شهر سمنان برعهده ایرانیان نت گذاشته شد


تاریخ انتشار : 1401/02/28    ساعت انتشار : 16:32

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت ایرانیان نت در جریان تبادل تفاهم نامه رگولاتوری و نُه اپراتور برای اجرای پروژه فیبرنوری در کشور، پروژه عظیم و استراتژیک فوق بین شرکت های ایرانیان نت، رایتل، شاتل، آسیاتک، فناپ تلکام، صبانت، گسترش ارتباطات مبنا، های وب و پیشگامان تقسیم شد. همزمان با روز جهانی ارتباطات و مراسم افتتاح پروژه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، تفاهم نامه میان رگولاتوری و نُه اپراتور هدف تقسیم کار اجرای پروژه توسعه دسترسی مبتنی بر فیبر نوری در کشور تبادل شد. روز ارتباطات و روابط عمومی امسال برای اپراتورچهارم مخابراتی کشور(ایرانیان نت) با همه سال های گذشته متفاوت بود زیرا در یک روز هم در جمع شرکت هایی که پروژه ای برای افتتاح داشتند با افتخار حضور داشتیم و هم به عنوان یکی از نه اپراتوری بودیم که برای اجرای پروژه فیبرنوری با رگولاتوری تفاهم نامه امضا کردیم. براساس تقسیم کار صورت گرفته اجرای پروژه فیبرنوری شهر سمنان برعهده ایرانیان نت گذاشته شد.

در این روز ایرانیان نت و شریک تجاری اش «های وب» بزرگترین دیتاسنتر(مرکز داده ایرانیان) بخش خصوصی کشور را با قابلیت عملیاتی هزار رک که تا دوهزار رک قابل افزایش است را در حضور وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات ، مدیران ارشد وزارتخانه، رسانه ها و مدیران و مسوولان این دو شرکت افتتاح کردند.

در جریان امضای تفاهم نامه فیمابین سازمان تنظیم و نُه اپراتور مخابراتی کشور دکتر عباسی شاهکوه به ایراد سخنرانی در این رابطه پرداخت .